Kancelaria 2018-05-10T07:50:42+00:00

Poznaj Nas

Kilka słów o Nas

Kancelaria powstała w 2017 roku w oparciu o doświadczenie zawodowe jej założyciela adwokata Macieja Marciniaka. Zajmujemy się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Działamy tam, gdzie wymaga tego dana sprawa, którą się zajmujemy. Do wszystkich spraw podchodzimy z zaangażowaniem.

Czynniki takie jak: współpraca z wyspecjalizowanym w różnych dziedzinach zespołem specjalistów czy wiedza zdobyta przez lata nauki oraz wieloletnia praktyka – pozwoliły na wykształcenie się szerokiego spektrum spraw, którymi się zajmujemy. Cechuje nas kreatywność i pragmatyczna postawa w dążeniu do rozwiązania sytuacji w jakiej znalazł się Klient.

Na jakich zasadach działamy?

Sprawy powierzane Kancelarii są różne i jednocześnie niełatwe – zwłaszcza dla Klienta. Decyzja o zwróceniu się o pomoc prawną często generuje szereg dodatkowych emocji związanych z koniecznością rozwiązania problemu z jakim zwracacie się Państwo do Kancelarii Adwokackiej. Pojawia się wówczas szereg pytań. Dlatego proponujemy zapoznać się z zamieszczonymi obok ogólnymi informacjami.

Dążymy do udzielenia kompleksowej pomocy prawnej, porozmawiajmy o sytuacji w jakiej znalazłeś się Ty, Twoja firma.